Гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляційна система FATRAFOL-H призначена, як правило, для середнього шару двосторонньої гідроізоляції, зазвичай одношарового мембранного ізоляційного захисного шару (покриття) для фундаментів, що захищає від небажаного впливу води, деяких рідин та радону. ПВХ мембарна Фатрафол ризначена для створення гідроізоляцій усіх типів наземних та окремих видів інженерних споруд. Добре підходить практично для всіх типів середовищ із різним видом корозійного навантаження. Універсальність ПВХ мембран Fatrafol заснована на широкій варіабельності та взаємній сумісності матеріалів, виготовлених на єдиній основі, що дозволяють їх взаємне поєднання та поєднання гідроізоляційних матеріалів з найбільш вигідними властивостями для даного середовища.

Фатрафол 803 (803/V)

ПВХ мембрана Фатрафол 803 призначена для гідроізоляції наземних і підземних частин споруд від агресивної напірної вологи та води, що просочується, для ізоляції гідротехнічних споруд, тунелів, резервуарів у ґрунті, водоприймачів/водозбірників, сільськогосподарських будівель, та місць зберігання промислових продуктів, хімічна стійкість до яких гарантована виробником ПВХ мембрани. Крім того, ПВХ мембрана Фатрафол 803 використовується як ізоляційний шар систем, що захищають від проникнення рідин і відходів мийних засобів (засобів очищення та дезінфекції) в ґрунтові води. Також створює проти радоновий бар’єр.

Фатрафол 813/VS

Гідроізоляційна ПВХ мембрана Фатрафол 813/VS на основі пластифікованого полівінілхлориду (PVC-P) з інтегрованим скловолокном має верхній сигнальний шар жовтого кольору, що дозволяє проводити більш легку ідентифікацію механічного пошкодження. Вона призначена для гідроізоляції споруд за допомогою гідроізоляційного чохла від агресивної напірної води, що просочується, для середовища, в якому може статися забруднення такими нафтопродуктами, як мінеральні масла і дизельне паливо, для вкладання в стінові конструкції в розумінні гармонізованого стандарту EN 14909:2 для обробки довгих вертикальних поверхонь та створення ефективного проти радонового бар’єру. ПВХ мембрану Фатрафол 813/VS рекомендується використовувати під час роботи з дуже високими температурами навколишніх поверхонь.