Гідроізоляція покрівлі

Гідроізоляційна система FATRAFOL-S призначена для створення гідроізоляції дахів з використанням ПВХ мембран Fatrafol. Вона знаходить своє застосування на всіх типах об’єктів, починаючи від котеджів (будинків сімейного типу), і закінчуючи великими складськими та виробничими комплексами. ПВХ мембрани Фатрафол 810 використовується як на новобудовах, так і при реконструкції та модернізації будівель. ПВХ мембрани Фатрафол 810 рекомендуються для широкого спектра конструкційних варіантів покрівлі, тобто: для плоских і похилих покрівель, одношарових і двошарових, з класичним порядком розташування шарів та зі зворотним порядком розташування шарів, для механічно закріплюваних покрівель, для покрівель, що наклеюються, або баластних покрівель, а також для покрівель та дахів з системою експлуатаційних шарів або без неї

Покрівельна мембрана Фатрафол не потребує спеціального догляду та характеризується тривалим терміном служби.

Фатрафол 810 (810/V)

ПВХ мембрана Фатрафол 810 армована сіткою з поліефірного волокна, і призначена, в першу чергу, для використання як одношарових плівкових покрівельних матеріалів для плоских покрівель, що механічно закріплюються до основи. ПВХ мембрана Фатрафол 810 стійка до ультрафіолетового випромінювання (UV), і призначена для впливу прямих атмосферних впливів.

Фатрафол 804

Гомогенна мембрана із пластифікованого полівінілхлориду (PVC-P) FATRAFOL 804 призначена тільки як доповнення до армованих покрівельних ПВХ мембран FATRAFOL. Вона використовується для обробки всіх типів конструкційних деталей та для частин дахів з розчленованою поверхнею, ізольованих мембранами FATRAFOL, а також для перекриття (з’єднання) в нахльост компонентів з ПВХ металу FATRANYL.

Плівка не призначена для створення гідроізоляційних поверхонь і не призначена для механічного закріплення, наклеювання та привантаження.

Фатрафол 814

ПВХ мембрана FATRAFOL 814 призначена безпосередньо для створення гідроізоляційного шару на балконах та терасах, якими можна ходити. Вона армована інтегрованим скловолокном, а на зовнішній поверхні має протиковзаючий візерунок. ПВХ мембрана Фатрафол 814 також використовується для створення доріжок для ходьби на плоских дахах (покрівлях) ізольованих мембранами FATRAFOL.